Truall 7.7 ari në #SHITJE në Veternik

23,000 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Tetor, 2023
  • 770.00 m2

Përshkrimi

Trualli ndodhet në Veternik, tek ‘Lagjja Puro’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qasje të shpejtë në rrugë kryesore dhe është i destinuar për ndërtim të shtëpisë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23877
Çmimi: 23,000 € / ari
Sipërfaqja: 770.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
E shitur

Truall 5.6 ari në #SHITJE në Taslixhe

Me një sipërfaqe prej 5.6 ari, e pajisur me fletë poseduese, kjo parcelë ofron hapësirë të ...
Me një sipërfaqe prej 5.6 ari, e pajisur me fletë poseduese, kjo parcelë ofron hapësirë të bollshme për ndërtimin e ...
560.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings