Truall 50 ari në #SHITJE në Obiliq

3,500 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Qershor, 2022
  • 5,000 m2

Përshkrimi

Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”.
Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kryesore.
• Ujë, rrymë, kanalizim
• Dokumentacion në rregull
• 5 minuta larg Prishtinës dhe Obiliqit
• Qasje të shpejt në Autostradën “Dr.Ibrahim Rugova”.
• Mundësi bashkimi me 50 ari tjerë

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19498
Çmimi: 3,500 € / ari
Sipërfaqja: 5,000 m2
Veçori tjera
Fletë poseduese

Të ngjajshme

1
Troje
Në shitje

Truall 1.4 Hektar në #SHITJE në Obiliq

4,500 € / ari
Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”. Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasj ...
Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”. Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kry ...
14,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings