Truall 5.6 ari në #SHITJE në Taslixhe

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Shtator, 2023
  • 560.00 m2

Përshkrimi

Me një sipërfaqe prej 5.6 ari, e pajisur me fletë poseduese, kjo parcelë ofron hapësirë të bollshme për ndërtimin e një shtëpie që i përshtatet vizionit dhe dëshirave tuaja. E vendosur në Taslixhe, kjo tokë ka pamjen më të mirë të qytetit. Imagjinoni të zgjoheni me pamje panoramike të qytetit të Prishtinës, qoftë gjatë orëve të arta të lindjes së diellit ose shkëlqimit magjepsës të perëndimit të diellit, do të shijoni pamje mahnitëse që do ta bëjnë çdo ditë të ndihet e jashtëzakonshme. Kjo tokë me infrastrukturën e saj të plotë, pamjen mahnitëse të qytetit dhe një vendndodhje që ofron qetësi dhe komoditet, paraqet një mundësi të jashtëzakonshme për të ndërtuar shtëpinë tuaj perfekte.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23649
Sipërfaqja: 560.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings