Truall 1.1 Hektar në #SHITJE në Obiliq

3,800 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Maj, 2023
  • 11,000 m2

Përshkrimi

Trualli gjendet në Obiliq, tek Korporata “RUGOVE”.
Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kryesore.
| Ujë, rrymë, kanalizim
| Rrugë kadastrale në të dy anët e parcelës
| Dokumentacion në rregull
| 5 minuta larg Prishtinës dhe Obiliqit
| Qasje të shpejt në Autostradën ‘Dr.Ibrahim Rugova’.

Dimensionet e tokës: 206m (gjatësi) dhe 53m(gjerësi).

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22742
Çmimi: 3,800 € / ari
Sipërfaqja: 11,000 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 1.96 Hektar në #SHITJE në Mazgit

4,200 € / ari
Trualli ndodhet në Mazgit, afër ‘Leoni Ranch’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastruktu ...
Trualli ndodhet në Mazgit, afër ‘Leoni Ranch’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë (ujë, rrymë, ...
1
Troje
Në shitje

Truall 1.4 Hektar në #SHITJE në Obiliq

4,500 € / ari
Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”. Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasj ...
Trualli gjendet në Obiliq, afër Korporatës “RUGOVE”. Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kry ...
14,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings