Shtëpi 540m² në #SHITJE në ‘Lagjja e Artë’, Matiqan

560,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Maj, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 540.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen ‘Lagjja e Artë’ në Matiçan, e cila është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ART Construction.
Është një lagje me infrastrukturë dhe investim eksluziv, shtëpi ne fasadë, dritare të prodhuara nga ‘BINNI’, sistem të ngrohjes dhe ftohjes me pompë termike, sistem Smart Home, kamin, dysheme me parket, keramikë dhe sanitari e kualitetit të lartë, sistem automatik të ujitjes, etj.
Shtëpia është e përbërë nga një bodrum 150m², lokal 150m², dhe sipërfaqe banimi prej 240m², ka dhe truallin me sipërfaqe 10 ari.
Shtëpia ka këtë rënditje:
– Bodrum:
| 1 Hapësirë
| 2 Banjo

– Përdhesa:
| 1 Hapësirë pune (150m²)
| 1 Garazhë

– Kati i 1-rë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo (njëra në dhomë)
| 1 Depo
| 1 Utility
| 2 Ballkona
| 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21073
Çmimi: 560,000 €
Sipërfaqja: 540.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera
Sistem Smart Home

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings