Shtëpi 300m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Dhjetor, 2022
  • 5 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 300.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron parking të mjaftueshëm.
Shtëpia është e ndarë në 3 kate:

– Kati i 1-rë
• Qëndrimi ditor
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

– Kati i 2-të
• Qëndrimi ditor
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

– Nënkulmi
• Dhomë gjumi

* Shtëpia lëshohet pa mobile.

ID e pronës: 20053
Çmimi: 1,500 € / muaji
Sipërfaqja: 300.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 270m² me #QIRA në Lagjen Nic

1,100 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
4 3 270.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 202m²+15m² me #QIRA në lagjen Nic, Ça...

950 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e be ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e benë këtë shtëpi të ketë nj ...
4 3 217.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 204m² me #QIRA në Lagjen Nic

800 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
3 2 204.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings