Shtëpi 287m² me #QIRA në Lagjen Nic, Veternik

1,300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Korrik, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 287.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, tri lloje të sistemit të ngrohjes (me rrymë, pelet dhe me kamin), etj. Posedon hapësirë parkingu për 4 vetura dhe ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore. Shtëpia ka xhakuzi dhe një skarë profesionale me gaz dhe qymyr.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati Përdhesë:
| Qëndrimin ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Wc
| 1 Terasë

– Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom me xhakuzi)
| 2 Banjo
| 3 Ballkona

– Nënkulmi:
| Hapësirë e madhe e cila mund të shfrytëzohet për dhomë gjumi apo fitnes

*Shtëpia lëshohet vetëm për ndërkombëtarë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24192
Çmimi: 1,300 € / muaji
Sipërfaqja: 287.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 420m² me #QIRA në Sofali

2,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë m ...
5 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 180m² me #QIRA te Qafa

800 € / muaji
Kati i shtëpise me sipërfaqe 180m², e cila ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari ...
Kati i shtëpise me sipërfaqe 180m², e cila ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Është e mobiluar tërës ...
3 1 180.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 120m² me #QIRA në Dragodan

620 € / muaji
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën kryesore. Shtëpia është e ...
3 1 120.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Dragodan

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në Dragodan, në afërsi të ‘Hotel Pinocchio’, me orientim në Li ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan, në afërsi të ‘Hotel Pinocchio’, me orientim në Lindje-Perëndim. Shtëpia ës ...
4 4 300.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings