Shtëpi 270m² me #QIRA në Lagjen Nic

1,100 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Qershor, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 270.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes me energji elektrike, etj. Posedon hapësirë parkingu, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati Përdhesë:
| Qëndrimin ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Wc
| 1 Ballkon

– Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

– Nënkulmi:
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22643
Çmimi: 1,100 €
Sipërfaqja: 270.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 120m² me #QIRA në Taslixhe

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Taslixhe. Shtëpia është e orientuar në jug-lindje. ​ ...
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Taslixhe. Shtëpia është e orientuar në jug-lindje. ​Sistemin e ngrohjes e ka ...
3 1 120.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 202m²+15m² me #QIRA në lagjen Nic, Ça...

950 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e be ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e benë këtë shtëpi të ketë nj ...
4 3 217.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 204m² me #QIRA në Lagjen Nic

800 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
3 2 204.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 300m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron p ...
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron parking të mjaftueshëm. Sh ...
5 2 300.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings