Shtëpi 240m² + 50m² në #SHITJE në ‘City Home’, Matiçan

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Shtator, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 290.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe banimi 240m² dhe bodrum 50m² ndodhet në lagjen ‘City Home’, e cila është duke u ndërtuar nga kompania Vëllezërit Asllani.
Lagjja do të ketë infrastrukturë dhe investim ekskluziv, siguri të lartë nën mbikqyrjen e kamerave 24h, dhe 70% do të ketë ndërtim ndërsa 30% hapësirë për gjelbërim.
Shtëpitë do të jenë të pajisura me sistemin Smart Home, do të kenë dritare treshtresore, fshesë qendrore, pompë termike, fasadë ventiluese, dysheme të shtruar me parket, sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar, si dhe nga tri hapësira parkingu për shtëpi.
Shtëpia është e ndarë në këtë mënyrë:
– Bodrum 50m²
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo
– Kati i parë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Wc | 1 Ballkon
– Kati i dytë: 1 Hapësirë për fitnes | 1 Banjo | 1 Terasë | 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22512
Sipërfaqja: 290.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings