Shtëpi 204m² me #QIRA në Lagjen Nic

800 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 204.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes Vaillant dhe me dru, etj. Posedon hapësirë parkingu, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati Përdhesë: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Wc | 1 Ballkon,
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme dhe të qetë për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21325
Çmimi: 800 €
Sipërfaqja: 204.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 270m² me #QIRA në Lagjen Nic

1,100 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
4 3 270.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 202m²+15m² me #QIRA në lagjen Nic, Ça...

950 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e be ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e benë këtë shtëpi të ketë nj ...
4 3 217.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 300m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron p ...
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron parking të mjaftueshëm. Sh ...
5 2 300.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings