Shtëpi 202m²+15m² me #QIRA në lagjen Nic, Çagllavicë.

950 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Qershor, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 217.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e benë këtë shtëpi të ketë një stil mjaft unik dhe delikat. Ndriçimi i shumtë natyral e bën këtë shtëpi të veçantë. Shtëpia ka sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, sistemin e alarmit, panela solare, sistem të klimatizimit, sistem të ngrohjes qendrore Vaillant, etj.

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati Përdhesë:
• Qëndrimin ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Banjo
• Wc
• Ballkon

Kati i 1-rë:
• 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
• Banjo
• 2 Ballkona

Nënkulmi:
• Dhomë gjumi (mundet të shfrytëzohet edhe si dhomë fitnessi).

Shtëpia shitet komplet e mobiluar.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21958
Çmimi: 950 €
Sipërfaqja: 217.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Panela solare
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 120m² me #QIRA në Taslixhe

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Taslixhe. Shtëpia është e orientuar në jug-lindje. ​ ...
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Taslixhe. Shtëpia është e orientuar në jug-lindje. ​Sistemin e ngrohjes e ka ...
3 1 120.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 270m² me #QIRA në Lagjen Nic

1,100 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
4 3 270.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 204m² me #QIRA në Lagjen Nic

800 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
3 2 204.00 m2detajet
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 300m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron p ...
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron parking të mjaftueshëm. Sh ...
5 2 300.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings