Shtëpi 202.75m² në #SHITJE në Lagjen Nic, Çagllavicë

250,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 202.75 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari, ka dhe fletën poseduese.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes me energji elektrike dhe me kamin, etj. Posedon hapësirë parkingu, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati Përdhesë:
| Qëndrimin ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo
| 1 Terasë

Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Shtëpia shitet komplet e mobiluar.

ID e pronës: 23504
Çmimi: 250,000 €
Sipërfaqja: 202.75 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 133m² në #SHITJE në Dragodan

240,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KF ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KFOR-it. Lagjja Washington ...
3 2 133.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 387.06m² në #SHITJE në Sofali

435,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga ko ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga kompania ‘Pozhegu Bro ...
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 422m² në #SHITJE në Mati 2

520,000 €
Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 422m² në Mati 2, e cila ndodhet në afërsi të rreth ...
Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 422m² në Mati 2, e cila ndodhet në afërsi të rrethit të Matiçanit. Shtëpia ...
4 3 422.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings