Shtëpi 180m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

105,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Shtator, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 180.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Fushë Kosovë, mbrapa ‘VitaDent Polyclinic’.
Shtëpia është e ndërtuar në 3 ari truall, ka 2 ari oborr në pjesën e përparme.
Posedon garazhë, sistem të ujitjes dhe kanalizimit të urbanizuar, ka dhe bunarin për ujitje rezervë.
Shtëpia është 2 katëshe dhe është e rënditur në këtë mënyrë:
– Kati përdhesë:
• Sallon me kuzhinë dhe tryezari (tipi i hapur)
• Paradhomë
• Banjo

– Kati i 1-rë:
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

ID e pronës: 20711
Çmimi: 105,000 €
Sipërfaqja: 180.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings