Shtëpi 174m² + 43m² në #SHITJE në Marigona Residence

360,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 174.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia është e ndërtuar në truall me sipërfaqe prej 3 Ari dhe ka sipërfaqe banimi prej 174m² dhe bodrum prej 43m². Ndodhet në një lagje që ofron kushte shumë të mira banimi. Është komplet e mobiluar në mënyrë moderne. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike.
– Kati përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Paradhomë
| Kuzhinë
| Banjo

– Kati i parë:
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

– Bodrum:
| 1 Dhomë
| Hapësira për nxemje qëndrore,
| Lavënderia

ID e pronës: 22681
Çmimi: 360,000 €
Sipërfaqja: 174.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
E shitur

Shtëpi 180m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

105,000 €
Shtëpia ndodhet në Fushë Kosovë, mbrapa ‘VitaDent Polyclinic’. Shtëpia është e ...
Shtëpia ndodhet në Fushë Kosovë, mbrapa ‘VitaDent Polyclinic’. Shtëpia është e ndërtuar në 3 ari truall ...
3 2 180.00 m2detajet
RH Real Estate
Shtëpi
E shitur

Shtëpi 170 m² në #SHITJE në Dragodan

237,000 €
• Shtëpia ka 4 ari truall. • Sallon dhe kuzhinë • 3 Dhoma te fjetjes • 2 Banjo • 1 Depo • ...
• Shtëpia ka 4 ari truall. • Sallon dhe kuzhinë • 3 Dhoma te fjetjes • 2 Banjo • 1 Depo • 1 Garazhë • Fletëposedues ...
3 2 170.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate