Shtëpi 170 m² në #SHITJE në Dragodan

237,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 170.00 m2

Përshkrimi

• Shtëpia ka 4 ari truall.
• Sallon dhe kuzhinë
• 3 Dhoma te fjetjes
• 2 Banjo
• 1 Depo
• 1 Garazhë
• Fletëposeduese ✅

ID e pronës: 18856
Çmimi: 237,000 €
Sipërfaqja: 170.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings