Shtëpi 120m² me #QIRA në Taslixhe

350 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Shkurt, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Taslixhe.
Shtëpia është e orientuar në jug-lindje. ​Sistemin e ngrohjes e ka me dru dhe posedon klimë.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Depo | Terasa.
– Kati i 1-rë: 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo.
Ndodhet në një ndër vendet më të bukura të Prishtinës, në një zonë shumë të qetë, në afërsi me shkolla dhe parqe si Taukbashqja dhe Gërmia, si dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27889
Çmimi: 350 € / muaji
Sipërfaqja: 120.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 430m² me #QIRA në Marigona Residence

2,000 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 430m² dhe 7 ari oborr ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia ë ...
Shtëpia me sipërfaqe 430m² dhe 7 ari oborr ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht funksional ...
430.00 m2detajet
RH Real Estate
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 270m² me #QIRA në Lagjen Nic

1,100 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
4 3 270.00 m2detajet
RH Real Estate
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 202m²+15m² me #QIRA në lagjen Nic, Ça...

950 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e be ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e benë këtë shtëpi të ketë nj ...
4 3 217.00 m2detajet
RH Real Estate
Shtëpi
E lëshuar

Shtëpi 204m² me #QIRA në Lagjen Nic

800 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
3 2 204.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate