Shtëpi 110m² me #QIRA në Taslixhe

420 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Prill, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 110 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Taslixhe, në rrugën “Abdyl Ramaj”. Ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe të përshtatshme për banim.
Është terësisht e mobiluar dhe funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike ose me kaminë. Shtëpia ka një pamje tejet të bukur.
Ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Terasë

*Në çmim përfshihen shpenzimet e ujit dhe kopshtit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22868
Çmimi: 420 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 270m² me #QIRA në Lagjen Nic

1,100 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 4 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
4 3 270 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 235m² me #QIRA në Chelsea Point, Bërn...

1,200 €
Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. S ...
Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. Shtëpia është e mobiluar m ...
4 3 250 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 202m²+15m² me #QIRA në lagjen Nic, Ça...

950 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e be ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e benë këtë shtëpi të ketë nj ...
4 3 217 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 140m² me #QIRA në Dragodan

1,000 €
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejt ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën kryesore. Sht ...
2 2 140 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings