Penthouse 180+70m² në #SHITJE në Lagje të Muhaxherëve

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Nëntor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 250.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe ka sipërfaqe banimi 180m² dhe 70m² terasë.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e dizajnuar në mënyrë moderne, ka investim të lartë, lartësi të mureve 3 metra, dritare me kualitet të lartë, parket cilësor, sistemin e ngrohjes nëndysheme (sistemi KAN) me pompë termike, ndriçim natyral, pamje të bukur të qytetit, etj.
Objekti ku ndodhet banesa ofron ashensor, këndin e lojërave për fëmijë, parking të mjaftueshëm për klient, dhe në një ndër lokacionet më të mira të qytetit duke ofruar afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klient. Banesa të shfrytëzueshme ka dhe një garazhë dhe depo.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Dhomë pune
| 1 Dhomë lavenderie
| 1 Wc
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Terasë

ID e pronës: 21289
Sipërfaqja: 250.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga ...
Banesa
Në shitje

Banesë 110.67m² + 76.5m² në #SHITJE në Emshi...

Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e n ...
Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga Lesna. Është ...
3 2 110.67 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.32m² në #SHITJE në ‘Linda P...

Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
3 2 113.32 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings