Penthouse 180+70m² me #QIRA në Lagje të Muhaxherëve

1,600 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Nëntor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 250 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe ka sipërfaqe banimi 180m² dhe 70m² terasë.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e dizajnuar në mënyrë moderne, ka investim të lartë, lartësi të mureve 3 metra, dritare me kualitet të lartë, parket cilësor, sistemin e ngrohjes nëndysheme (sistemi KAN) me pompë termike, ndriçim natyral, pamje të bukur të qytetit, etj.
Objekti ku ndodhet banesa ofron ashensor, këndin e lojërave për fëmijë, parking të mjaftueshëm për klient, dhe në një ndër lokacionet më të mira të qytetit duke ofruar afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klient. Banesa të shfrytëzueshme ka dhe një garazhë dhe depo.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Dhomë pune
| 1 Dhomë lavenderie
| 1 Wc
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Terasë

ID e pronës: 21309
Çmimi: 1,600 €
Sipërfaqja: 250 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesa 85m² me #QIRA në Dragodan

420 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tër ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobi ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

650 €
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 80 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111m² me #QIRA në objektin e ‘Nartel ...

400 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 2 111 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111m² me #QIRA në objektin e ‘Nartel ...

500 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 2 111 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings