Objekt Afarist 650m² me QIRA në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj

4,200 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Prill, 2023
  • 2 Banjo
  • 650 m2

Përshkrimi

Objekti ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan.
Është i ndarë në katin përdhesë dhe dy kate të tjera, të cilat kanë këtë renditje:
– Kati përdhesë: Hapësirë pune 130m² | 2 Banjo
– Kati i 1-rë: 1 Hapësirë pune e madhe | 2 Zyre |
– Kati i 2-të: 1 Hapësirë pune e madhe e cila ka mundësi të manovrimit sipas kërkesës së klientëve.
Këto hapësira janë të shfrytëzueshme për zhvillime të ndryshme biznesore dhe afariste.
Objekti ka qasje direkte në rrugë dhe posedon hapësirë parkingu për 12 vetura.
Pozicionohet në një zonë të përshtatshme, me qarkullim të lartë.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22621
Çmimi: 4,200 €
Sipërfaqja: 650 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330 m2detajet
user image
Objekte Afariste
Me qira

2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prisht...

2,000 €
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzuesh ...
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të m ...
510 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 1100m² me #QIRA në Kodra e Trimave

Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objek ...
Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objekti përfshinë katin përdhe ...
19 1,100 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 230m² me #QIRA në Dragodan

1,100 €
Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’. Objekti posedon një zyre së bashk ...
Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’. Objekti posedon një zyre së bashku me një kuzhinë dhe një ...
1 230 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings