Objekt 700m² me #QIRA në Qendër.

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 3 Banjo
  • 700 m2

Përshkrimi

Objekti gjendet në Qendër afër Shtëpisë së Pleqve, përgjatë rrugës Nazim Gafurri. Objekti ka një planimetri që mund të shfytëzohet për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
Objekti ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë:
• Hapësirë pune (200m²)
• Banjo
• Depo

– Kati i 1-rë:
• Hapësirë pune (120m²)
• Banjo
• Apartament me 80m² me 2 Dhoma, 1 Banjo dhe 1 Ballkon 20m²

– Kati i 2-të:
• Penthouse me 1 Sallon të madh, 3 Dhoma dhe 1 Banjo

– Kulmi i cili mund të shfrytëzohet si depo

Objekti mund të ndahet sipas kërkesës së klientit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19123
Sipërfaqja: 700 m2
Dhoma: 6
Banjo: 3
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Objekte Afariste
E lëshuar

Depo 1100m² me #QIRA në Dragodan

1,800 € / muaji
Depoja me sipërfaqe prej 1100m² ndodhet në Dragodan, afër varrezave të Dragodanit. Depo ës ...
Depoja me sipërfaqe prej 1100m² ndodhet në Dragodan, afër varrezave të Dragodanit. Depo është e ndarë në dy pjesë m ...
1 1,100 m2detajet
Objekte Afariste
E lëshuar

Objekt 1750m² me #QIRA në Bregun e Diellit

6,000 € / muaji
Objekti gjendet në rrugën “Gazmend Zajmi”. Objekti ka një planimetri që mund t ...
Objekti gjendet në rrugën “Gazmend Zajmi”. Objekti ka një planimetri që mund të shfytëzohet për zhvilli ...
14 1,750 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings