Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 17 Mars, 2023
  • 6 Banjo
  • 330 m2

Përshkrimi

Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ‘Dëshmorët e Kombit’.
Objekti është i destinuar për veprimtari afariste, posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe klimë në çdo kat, dhe posedon dy hapësira parkingu.
Objekti është i ndarë në 3 kate (P+2) dhe ka këtë rënditje:
– Përdhesa: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Utility | Terasë
– Kati i 1-rë: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Server Room | 2 Ballkona
– Kati i 2-të: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Utility | 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22092
Sipërfaqja: 330 m2
Dhoma: 9
Banjo: 6
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

user image
Objekte Afariste
Me qira

2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prisht...

2,000 €
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzuesh ...
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të m ...
510 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 1100m² me #QIRA në Kodra e Trimave

Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objek ...
Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objekti përfshinë katin përdhe ...
19 1,100 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 230m² me #QIRA në Dragodan

1,100 €
Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’. Objekti posedon një zyre së bashk ...
Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’. Objekti posedon një zyre së bashku me një kuzhinë dhe një ...
1 230 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekti 1000m² me #QIRA në Qendër

3,500 € / muaji
Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Inven ...
Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Inventari i objektit përmban: ...
1,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings