Lokali 80.37m² me #QIRA në objektin e “Nartel Exin”, në Emshir.

750 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Dhjetor, 2022
  • 2 Banjo
  • 80 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë.
Lokali ka: ndriçim natyral, sistem të ngrohjes me rrymë, klimë, parking të jashtëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
• Hyrje në të dyja anët.
• Dy banjo
Lokali është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie.

ID e pronës: 20196
Çmimi: 750 € / muaji
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 87m² me #QIRA në Emshir

500 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përsh ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e ...
1 87 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 100m² me #QIRA në Emshir

600 €
Lokali ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali posedon një hapësirë pune, ...
Lokali ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali posedon një hapësirë pune, një banjo, dhe një terasë ...
1 100 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokalet me #QIRA në Dardani(Sante)

900 €
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² ...
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² • Lokali i 2-të ka sipër ...
2 86 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 100m² me #QIRA ne Lagjen Kalabria

750 €
• Hyrje në të dyja anët. • Sistemin ngrohës ndër dysheme. • Dy banjo. • Parking të mjaftue ...
• Hyrje në të dyja anët. • Sistemin ngrohës ndër dysheme. • Dy banjo. • Parking të mjaftueshëm dhe është i përshtat ...
2 100 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings