Lokali 40m² me #QIRA në Emshir

200 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 1 Banjo
  • 40.00 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në objektin e ndërtuar nga “Nartel Exin”, në Emshir.
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë.
Lokali ka: parking të jashtëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
• Hapësirë punuese
• Banjo
Lokali është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie.

ID e pronës: 19181
Çmimi: 200 € / muaji
Sipërfaqja: 40.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Lakrishtë

900 €
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lo ...
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtats ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 250m² me #QIRA në magjistralen Prishti...

Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fus ...
Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fushë Kosovë. Lokali posedon ...
1 250.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings