Lokali 35.37m² në #SHITJE në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 1 Banjo
  • 35 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në objektin e ndërtuar nga “Nartel Exin”, në Emshir.
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë.
Lokali posedon:
• Banjo
• Parking të jashtëm,
• Sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave

Lokali është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie.

Çmimi me marrëveshje.

ID e pronës: 19001
Sipërfaqja: 35 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 117m² në #SHITJE në Mati 1

2,500 € /m²
Lokali me sipërfaqe 117m² ndodhet te Mati 1, ndërtim i Pozhegu Brothers, në kompleksin Gar ...
Lokali me sipërfaqe 117m² ndodhet te Mati 1, ndërtim i Pozhegu Brothers, në kompleksin Garden Buildings. Lokali ka ...
1 117 m2detajet
Lokal
Në shitje

Biznes në #SHITJE në Qendër

Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në ...
Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në Qendër të Prishtinës. Biz ...
1 57 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 262.65m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

1,300 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
263 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 248.87m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

1,300 € /m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
249 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings