Lokalet me #QIRA në Dardani(Sante)

900 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Maj, 2022
  • 2 Banjo
  • 86 m2

Përshkrimi

2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje:
• Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m²
• Lokali i 2-të ka sipërfaqe 56m².
Çmimi :
• 2 Lokalet bashkë – 900€ / muaji
• Lokalet ndaras:
– Lokali i 1-rë : 300€
– Lokali i 2-të : 600€
Lokalet janë shumë të përshtatshëm për çfarëdo lloj veprimtarie biznesi.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19760
Çmimi: 900 €
Sipërfaqja: 86 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 87m² me #QIRA në Emshir

500 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përsh ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e ...
1 87 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 100m² me #QIRA në Emshir

600 €
Lokali ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali posedon një hapësirë pune, ...
Lokali ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali posedon një hapësirë pune, një banjo, dhe një terasë ...
1 100 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokali 80.37m² me #QIRA në objektin e “...

750 € / muaji
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, siste ...
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, sistem të ngrohjes me rrymë, k ...
2 80 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 100m² me #QIRA ne Lagjen Kalabria

750 €
• Hyrje në të dyja anët. • Sistemin ngrohës ndër dysheme. • Dy banjo. • Parking të mjaftue ...
• Hyrje në të dyja anët. • Sistemin ngrohës ndër dysheme. • Dy banjo. • Parking të mjaftueshëm dhe është i përshtat ...
2 100 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings