Lokal – Zyre 30m² me #QIRA në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Shkurt, 2023
  • 1 Banjo
  • 30 m2

Përshkrimi

Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, dhe ofron qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Lokali – Zyrja e ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, dhe posedon një hapësirë pune një tualet.

ID e pronës: 21291
Sipërfaqja: 30 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen ...

430 €
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtu ...
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtim ...
1 95 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA në objekti...

320 €
Objekti ‘Nartel Center’ është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kusht ...
Objekti ‘Nartel Center’ është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afari ...
1 1 65 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings