Lokal me #QIRA në Qendër të Prishtinës, në #Pejton

550 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Maj, 2022
  • 1 Banjo
  • 90 m2
Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19752
Çmimi: 550 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokalet me #QIRA në Dardani(Sante)

900 €
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² ...
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² • Lokali i 2-të ka sipër ...
2 86 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 100m² me #QIRA ne Lagjen Kalabria

750 €
• Hyrje në të dyja anët. • Sistemin ngrohës ndër dysheme. • Dy banjo. • Parking të mjaftue ...
• Hyrje në të dyja anët. • Sistemin ngrohës ndër dysheme. • Dy banjo. • Parking të mjaftueshëm dhe është i përshtat ...
2 100 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

2,500 € / muaji
Lokali ndodhet në rrugën “Rexhep Luci” afër “Kino ABC”. Lokali ësh ...
Lokali ndodhet në rrugën “Rexhep Luci” afër “Kino ABC”. Lokali është shumë i përshtatshëm p ...
1 120 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Ulpianë

1,200 €
Lokali gjendet në Ulpianë, afër “Beni Dona”. Posedon sistem të ngrohjes me rrymë ndërdyshe ...
Lokali gjendet në Ulpianë, afër “Beni Dona”. Posedon sistem të ngrohjes me rrymë ndërdysheme, rezervarë uji, etj. L ...
2 120 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings