Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Qershor, 2023
  • 1 Banjo
  • 70.00 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune dhe një banjo.
Është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

ID e pronës: 23124
Çmimi: 350 €
Sipërfaqja: 70.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Lakrishtë

900 €
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lo ...
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtats ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 250m² me #QIRA në magjistralen Prishti...

Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fus ...
Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fushë Kosovë. Lokali posedon ...
1 250.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal – Zyre 30m² me #QIRA në Emshir

Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë ...
Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvil ...
1 30.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings