Lokal 69.07m² në #SHITJE në kompleksin ‘City View’, Prishtina e re

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Shtator, 2022
  • 1 Banjo
  • 69.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prishtinës së Re, ku
City View qëndron në zemër të rrugës “A” të planifikuar. Objekti ofron siguri të kompleksit me vëzhgim nga kamerat 24h, vendparking të jashtëm, etj. Sistemin e ngrohjes do ta ketë me energji elektrike. Kontrata për këtë pronë bëhet të Noteri.
Lokali posedon një hapësirë pune, një banjo dhe një depo.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20801
Sipërfaqja: 69.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Pris ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fros Living është ...
2 195.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 71.19m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 71.19 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 70.68m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 70.68 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 63.25m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 63.25 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings