Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Nëntor, 2023
  • 1 Banjo
  • 60.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project.
Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, një banjo dhe një depo. Posedon një hapësirë e cila mund të shfrytëzohet si terasë.
Është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
​Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm dhe me frekuentim të lartë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26570
Çmimi: 550 € / muaji
Sipërfaqja: 60.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 185m² me #QIRA në Emshir

1,000 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 185m² ndodhet në Emshir. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, tr ...
Lokali me sipërfaqe 185m² ndodhet në Emshir. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, tri hapësira më të vogla pu ...
3 185.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 90m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Sistemin e ngr ...
Lokali me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Sistemin e ngrohjes e ka me energji ele ...
1 90.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 150m² me #QIRA në Qendër

500 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Tringë Smajli’, mbrapa ...
Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Tringë Smajli’, mbrapa Hotel Sirius. Lokali pos ...
Lokal
Me qira

Lokal 31m² me #QIRA në Ulpianë

300 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 31m² ndodhet në Ulpianë, tek Lesna. Sistemin e ngrohjes e ka me Termok ...
Lokali me sipërfaqe 31m² ndodhet në Ulpianë, tek Lesna. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokali posedon një ha ...
1 31.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings