Lokal 55m² (neto) me #QIRA në Ulpianë

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 1 Banjo
  • 55.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market.
Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet për zhvillim të veprimtarive të ndryshme biznesore. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Lokacioni i lokalit është shumë i përshtatshëm, ka frekuentim të lartë dhe qasje të shpejtë në rrugën kryesore.
Lokali posedon:
• 2 Hapësira pune
• 1 Wc
• 1 Depo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20672
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 55.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Lakrishtë

900 €
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lo ...
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtats ...
1 120.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings