Lokal 400m² me #QIRA në Lakrishtë

1,500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Maj, 2022
  • 3 Banjo
  • 400 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet afër Pro Credit Bankës, ka sistem alarmi, sistem të ngrohjes me rrymë, dhe ofron parking të mjaftueshëm.
Lokali posedon:
• 4 Hapësira pune
• Kuzhinë
• Server room
• Banjo
• 2 Wc

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19871
Çmimi: 1,500 €
Sipërfaqja: 400 m2
Dhoma: 5
Banjo: 3
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 55m² (neto) me #QIRA në Ulpianë

900 € / muaji
Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market. Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet p ...
Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market. Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet për zhvillim të veprimtari ...
1 55 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 78m² (neto) me #QIRA në Ulpianë.

1,000 € /muaji
Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex. Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe ...
Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex. Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamera, sistem të ngrohj ...
1 78 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokali 80.37m² me #QIRA në objektin e “...

750 € / muaji
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, siste ...
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, sistem të ngrohjes me rrymë, k ...
2 80 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 115m² me #QIRA në Dragodan.

650 € / muaji
Lokali gjendet në Dragodan, afër Komunës së re dhe lëshohet vetëm si ordinancë. Lokali për ...
Lokali gjendet në Dragodan, afër Komunës së re dhe lëshohet vetëm si ordinancë. Lokali përbëhet nga: • Recepsioni • ...
2 115 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings