Lokal 30m² me #QIRA në Emshir

250 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Mars, 2024
  • 1 Banjo
  • 30.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve.
Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon një hapësirë pune dhe një tualet.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, dhe ofron qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

ID e pronës: 21291
Çmimi: 250 € / muaji
Sipërfaqja: 30.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 100m² me #QIRA në Qendër

650 € / muaji
Banesa – zyrja me sipërfaqe 100m² ndodhet në Qendër, afër Swiss Diamond Hotel. Është ...
Banesa – zyrja me sipërfaqe 100m² ndodhet në Qendër, afër Swiss Diamond Hotel. Është tërësisht funksionale dh ...
1 100.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen ...

420 € / muaji
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtu ...
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtim ...
1 95.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 85m² me #QIRA në Emshir

360 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht funsk ...
2 1 85.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate