Lokal 250m² me #QIRA në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë

Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 1 Banjo
  • 250.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fushë Kosovë.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë që mund të shfrytëzohet si zyre dhe një tualet.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe ka një rënditje të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

ID e pronës: 21354
Sipërfaqja: 250.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Parking

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Lakrishtë

900 €
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lo ...
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtats ...
1 120.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings