Lokal 218.6m² në #SHITJE në Fushë Kosovë.

1,500 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Korrik, 2022
  • 2 Banjo
  • 219 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Fushë Kosovë afër shkollës ‘Mihal Grameno’.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë, ka fletë poseduese, sistem të ngrohjes me rrymë, sistem të sigurisë me kamera dhe alarm, si dhe është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie afariste si zyre, ordinancë, etj.
Lokali është i ndarë në:
| 6 Hapësira pune
| 2 Banjo
| 2 Depo
*Lokali shitet me të gjithë invertarin përveq aparaturave.

ID e pronës: 20259
Çmimi: 1,500 € / m²
Sipërfaqja: 219 m2
Dhoma: 6
Banjo: 2
Veçori tjera
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings