Lokal 200m² me #QIRA në Qendër

1,400 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Gusht, 2023
  • 2 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 200m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Nazim Gafurri’.
Është tërësisht funksional dhe të shfrytëzueshme ka 3 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe dy tualete.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Lokali posedon hapësirë të mjaftueshme parkingu, si dhe pozicionohet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore, me qasje direkte në rrugë kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24740
Çmimi: 1,400 € / muaji
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 185m² me #QIRA në Emshir

1,000 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 185m² ndodhet në Emshir. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, tr ...
Lokali me sipërfaqe 185m² ndodhet në Emshir. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, tri hapësira më të vogla pu ...
3 185.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 90m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Sistemin e ngr ...
Lokali me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Sistemin e ngrohjes e ka me energji ele ...
1 90.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 150m² me #QIRA në Qendër

500 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Tringë Smajli’, mbrapa ...
Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Tringë Smajli’, mbrapa Hotel Sirius. Lokali pos ...
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings