Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

950 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Korrik, 2023
  • 2 Banjo
  • 160.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’.
Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore si zyre, ordinancë, etj.
Të shfrytëzueshme ka një hapësirë të madhe pune, një hapësirë pune më të vogël dhe 2 tualete.
Ka sistem të ngrohjes dhe ftohjes me klima.

ID e pronës: 23352
Çmimi: 950 €
Sipërfaqja: 160.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 185m² me #QIRA në Emshir

1,000 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 185m² ndodhet në Emshir. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, tr ...
Lokali me sipërfaqe 185m² ndodhet në Emshir. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, tri hapësira më të vogla pu ...
3 185.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 90m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Sistemin e ngr ...
Lokali me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Sistemin e ngrohjes e ka me energji ele ...
1 90.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 150m² me #QIRA në Qendër

500 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Tringë Smajli’, mbrapa ...
Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Tringë Smajli’, mbrapa Hotel Sirius. Lokali pos ...
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings