Lokal 120m² me #QIRA në Ulpianë

1,200 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 2 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në Ulpianë, afër “Beni Dona”. Posedon sistem të ngrohjes me rrymë ndërdysheme, rezervarë uji, etj.
Lokali ndodhet në një zonë me frekuentim të lartë dhe është shumë i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Lokali përfshinë:
• Recepsioni
• 3 hapësira pune
• Banjo
• Wc

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19375
Çmimi: 1,200 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 120m² me #QIRA në Lakrishtë

900 €
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lo ...
Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtats ...
1 120 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 250m² me #QIRA në magjistralen Prishti...

Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fus ...
Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fushë Kosovë. Lokali posedon ...
1 250 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings