Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

2,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 1 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në rrugën “Rexhep Luci” afër “Kino ABC”.
Lokali është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie afariste.
Lokali përfshin:
• 3 Hapësira
• Banjo
• Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19418
Çmimi: 2,500 € / muaji
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 87m² me #QIRA në Emshir

500 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përsh ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e ...
1 87 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 100m² me #QIRA në Emshir

600 €
Lokali ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali posedon një hapësirë pune, ...
Lokali ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali posedon një hapësirë pune, një banjo, dhe një terasë ...
1 100 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokali 80.37m² me #QIRA në objektin e “...

750 € / muaji
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, siste ...
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, sistem të ngrohjes me rrymë, k ...
2 80 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokalet me #QIRA në Dardani(Sante)

900 €
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² ...
2 Lokalet kanë sipërfaqe 86m² – me mundësi ndarje: • Lokali i 1-rë ka sipërfaqe 30m² • Lokali i 2-të ka sipër ...
2 86 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings