Lokal 120m² me #QIRA në Lakrishtë

900 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 1 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Lakrishtë, afër Bulevardit ‘Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, dhe ofron qasje direkte në rrugë kryesore.
Lokali e ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, dhe posedon një hapësirë të madhe pune, 2 hapësira pune të ndara, si dhe një tualet.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21500
Çmimi: 900 €
Sipërfaqja: 120.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
E lëshuar

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 55m² me #QIRA në Prishtina Stars, Emsh...

350 €
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të p ...
Lokali ndodhet në kompleksin e Prishtina Stars, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimi ...
1 55.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 250m² me #QIRA në magjistralen Prishti...

Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fus ...
Lokali ndodhet në Prishtinë, në rrugë kryesore përgjatë magjistrales Prishtinë – Fushë Kosovë. Lokali posedon ...
1 250.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings