Lokal 100m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir

3,000 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Nëntor, 2023
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacionit të autobusëve.
Lokali do të ketë: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, fasadë ventilluse, etj.
Objekti do të ketë parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste. Ka pamje nga rruga kryesore dhe nga pllato e objektit.
​Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

*Lokali do të jetë i gatshëm në fund të vitit 2024.

ID e pronës: 26396
Çmimi: 3,000 € / m²
Sipërfaqja: 100.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Pris ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fros Living është ...
2 195.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 71.19m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 71.19 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 70.68m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 70.68 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 63.25m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 63.25 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings