Garsonjerkë 45m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel’, Emshir.

44,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Shtator, 2022
  • 1 Banjo
  • 45.00 m2

Përshkrimi

Garsonjerka ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek Hotel Narteli afër Stacionit të autobusëve.
Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Ka afër hotelin, fitnessin, ka hapësira gjelbëruese për fëmijë, mirëmbajtje të rregullt të objektit, sigurim 24 orë, etj.
Garsonjerka posedon ashensorë, sistem të ngrohjes me rrymë, parking rrugor, dhe qasje të shpejtë në qendër.
• Kati i 3-të
Garsonjerka ka këtë renditje:
| Sallon me kuzhinë dhe tryezari
| Banjo
| Ballkon
| Depo

*Mund të blihet dhe garazha

ID e pronës: 20383
Çmimi: 44,000 €
Sipërfaqja: 45.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings