Garsonjerkë 45m² me #QIRA në Dardani

270 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 28 Mars, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 45.00 m2

Përshkrimi

Garsonjerka ndodhet në Dardani afër shkollës ‘Xhemail Mustafa’.
Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Ka afër hapësira gjelbëruese për fëmijë, mirëmbajtje të rregullt të objektit, etj.
Garsonjerka ka sistem të ngrohjes me Termokos, parking të mjaftueshëm dhe qasje të shpejtë në qendër.
• Kati përdhesë
Garsonjerka ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo

*Banesa do të lirohet me datën 01.04.2023.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22244
Çmimi: 270 €
Sipërfaqja: 45.00 m2
Dhoma: 1
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate