Garsonjerkë 40.80m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel’, Emshir.

40,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Shtator, 2022
  • 1 Banjo
  • 41 m2

Përshkrimi

Garsonjerka ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek Hotel Narteli afër Stacionit të autobusëve.
Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Ka afër hotelin, fitnessin, ka hapësira gjelbëruese për fëmijë, mirëmbajtje të rregullt të objektit, sigurim 24 orë, etj.
Garsonjerka posedon ashensorë, sistem të ngrohjes me rrymë, parking rrugor dhe qasje të shpejtë në qendër.
• Kati i 3-të
Garsonjerka ka këtë renditje:
| Sallon me kuzhinë dhe tryezari
| Banjo
| Ballkon
| Depo

*Mund të blihet dhe garazha

ID e pronës: 20362
Çmimi: 40,000 €
Sipërfaqja: 41 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesa 81m² (neto) në #SHITJE në Bregun e Di...

135,000 €
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
2 1 81 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 65.5m² në #SHITJE në Dardani

116,500 €
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
1 1 66 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 116m² në #SHITJE në ‘Nartel Cen...

Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nar ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti është ...
3 1 116 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 79m² në #SHITJE në kompleksin ‘...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe për ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qen ...
2 1 79 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings