Garsonjerkë 36m² në #SHITJE në Dardani

64,800 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Gusht, 2023
  • 1 Banjo
  • 36.00 m2

Përshkrimi

Garsonjerka ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë.
Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim.
Garsonjerka ka sistem të ngrohjes me Termokos, klimë, hapësira gjelbëruese për fëmijë, parking të mjaftueshëm dhe qasje të shpejtë në qendër.
Garsonjerka ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24371
Çmimi: 64,800 €
Sipërfaqja: 36.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings