Duplex 103m² në #SHITJE në Emshir

150,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Dhjetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 103.00 m2

Përshkrimi

Duplexi gjendet në kompleksin “Central Construction”, në Emshir afër Xhamisë.
• Kati përdhesë dhe i 1-rë
Duplexi ka këtë rënditje:

– Kati përdhesë
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë gjumi
• Banjo

– Kati i 1-rë
• Galeria
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
Pjesa e galerisë mund të shëndrrohet edhe në një dhomë tjetër gjumi e cila mund ta ketë ballkonin e vet.

ID e pronës: 19146
Çmimi: 150,000 €
Sipërfaqja: 103.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nart...

62,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
1 1 50.54 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings