Depo 1100m² me #QIRA në Dragodan

1,800 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Qershor, 2022
  • 1 Banjo
  • 1,100 m2

Përshkrimi

Depoja me sipërfaqe prej 1100m² ndodhet në Dragodan, afër varrezave të Dragodanit.
Depo është e ndarë në dy pjesë me metrazhë 500m² dhe 600m², një zyre në hyrje dhe një banjo. Depoja gjithashtu ka vendparkim të mjaftueshëm për klientët.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19970
Çmimi: 1,800 € / muaji
Sipërfaqja: 1,100 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 1100m² me #QIRA në Kodra e Trimave

Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objek ...
Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objekti përfshinë katin përdhe ...
19 1,100 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 230m² me #QIRA në Dragodan

1,150 €
Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’. Objekti posedon një zyre së bashk ...
Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’. Objekti posedon një zyre së bashku me një kuzhinë dhe një ...
1 230 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekti 1000m² me #QIRA në Qendër

3,500 € / muaji
Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Inven ...
Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Inventari i objektit përmban: ...
1,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings