Biznes në #SHITJE në Qendër

12,700 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Qershor, 2023
  • 1 Banjo
  • 57.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në Qendër të Prishtinës.
Biznesi paraqet një hapësirë moderne dhe tërheqëse, të pajisur me inventar tejet unik, duke poseduar makineri të specializuara për prerjen e djathit dhe pajisje plotësisht funksionale e të reja.
Lokali ku ndodhet biznesi është i organizuar nga një hapësirë e hapur, një hapësirë për kuzhinë dhe një tualet.
Duke poseduar ngrohje dhe ftohje të ofruar nga klimatizimi, ngrohje me Termokos dhe një sistem ventilimi, sigurohet komoditeti i klientëve dhe stafit.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të natyrës së tillë, pasi që ndodhet në Qendër, në pjesën me frekuentimin më të lartë në kryeqytet.

Lokali ku ndodhet biznesi ka qira në vlerë prej 700€.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23321
Çmimi: 12,700 €
Sipërfaqja: 57.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me Termokos
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Pris ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fros Living është ...
2 195.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 71.19m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 71.19 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 70.68m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 70.68 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 63.25m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,800 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
1 63.25 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings