Biznes në #SHITJE në Emshir

12,500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Korrik, 2023
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 100m², me lokacion në lagjen Emshir.
Biznesi paraqet një hapësirë moderne dhe tërheqëse, të pajisur me inventar dhe duke poseduar pajisje të specializuara.
Lokali ku ndodhet biznesi është i organizuar nga një hapësirë e hapur, një terasë, një hapësirë për kuzhinë dhe një tualet.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të gastronomisë.

ID e pronës: 23819
Çmimi: 12,500 €
Sipërfaqja: 100.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings